Vodní záchranná služba International life saving
Přeložit do angličtiny Přeložit do němčiny Přeložit do polštiny
Aktuální počasí
In-počasí

Odběr článků e-mailem

O pohár města Sokolova 2019

29. ročník závodu O pohár města Sokolova v soutěži družstev záchrany na vodě hostil 17 tříčlenných týmů z celé České republiky. Šest týmů žen a 11 týmů mužů a mix týmů. K velkému překvapení nedorazili již tradiční každoroční účastníci z Blanska, matadoři z Ústí nad Labem nebo zástupci skupiny z Jablonce nad Nisou. Na druhou stranu se tím dosti omladil průměrný věk závodníků, také účastí juniorů z Tábora a Mladé Boleslavi.

Od roku 2009 se těchto typicky záchranářských závodů zúčastnil tým těrlických žen již osmkrát. Při krátké rekapitulaci stojí určitě za zmínku, že všech těchto osm ročníků odplaval tento tým ve stejném složení. Jmenovitě Kristýna Skopalová, Hana Nováková a Hana Křesálková. Šest ročníků této soutěže družstev s přehledem vyhrál. Výjimkou byl rok 2012, kdy podlehl týmu Brna-města.

.

Rok 2019 byl hudební kulisou na sokolovském bazéně spíše nakloněn starším ročníkům, a tak jsme mohli zaslechnout písně od kapely Ace of Base nebo píseň od zpěváka Johna Scatmana (ski-ba-bop-ba-dop-bop). Velká podpora místního DJe, se bohužel nepřenesla do bazénu a my ve dvou závodech obsadili druhé místo o pouhých několik desetin vteřiny a to rozhodlo o našem konečném letošním celkovém druhém místě.

.

V hodnocení jednotlivců nám velkou radost přineslo vítězství Hanky Novákové a těsné čtvrté místo Kristýnky Skopalové.

.

Doufáme, že nadšení organizátorům vydrží a my se budeme moci účastnit i jubilejního 30. ročníku v příštím roce 2020.

13.11.2019
Vyhledávání na stránce

ConseqHavířovSME ČESKÁSki Wake Park TěrlickoTěrlicko
Na Zámostí 328, 735 43 Albrechtice u Českého Těšína
Tel.: 607 962 574, Mail: vzs@vzsterlicko.cz
IČ: 68898878
Bankovní spojení: 2800814992/2010
International life saving Vodní záchranná služba