Aktuální počasí
In-počasí

Odběr článků e-mailem

O pohár města Sokolova 2018

V sobotu dne 10.11.2018 jsme se po roční přestávce opět účastnili soutěže družstev záchrany na vodě "O POHÁR MĚSTA SOKOLOVA". Tohoto již 28. ročníku se zúčastnilo 25 tříčlenných družstev z 10 pobočných spolků VZS ČČK z celé ČR.

Za naši skupinu závodil jeden tým žen i mužů. Za ženy Hana Nováková, Kristýna Skopalová a Hana Křesálková. Tým mužů ve složení Luboš Švanda, Pavel Tobiáš doplnil hostující Jakub Piňos (Brno-střed).

Tým žen vyhrál 3 ze 4 plaveckých disciplín, což s přehledem stačilo na celkové 1. místo.

.

O konečném pořadí v závodě jednotlivkyň se shodným počtem bodů na prvních třech místech rozhodovalo lepší umístění v disciplíně Plavání v šatech. Naše Kristýna Skopalová brala stříbrnou medaili a Hana Nováková bronzovou. Hana Křesálková vybojovala celkové 6. místo z 30ti účastnic.

.

Tým mužů také přivezl pohár za 1. místo v závodě družstev. Jakub Piňos bezkonkurenčně vyhrál i závod jednotlivců. Luboš Švanda obsadil 11. místo a Pavel Tobiáš konečné 17. místo z celkového počtu 48. závodníků.

.

Pořadatelům patří velké díky za uspořádání dalšího ročníku těchto závodů týmů, a také za skvělou a pohodovou atmosféru.