Vodní záchranná služba International life saving
Přeložit do angličtiny Přeložit do němčiny Přeložit do polštiny
Aktuální počasí
In-počasí

Odběr článků e-mailem

O pohár města Sokolova 2014

Poslední závod sezóny stmelil vodní záchranáře ze všech koutů České republiky. Týmového závodu O pohár města Sokolova se v sobotu 15.11. zúčastnilo 11 mužských a 4 ženské týmy. Velkou předností tohoto záchranářského závodu je, že organizátoři umožňují složit tříčlenný tým bez ohledu na příslušnost k místní skupině. Díky tomu pravidlu se mohli letos zúčastnit i naši dva členové Hana a Tomáš Křesálkovi.

Vzhledem k tomu, že větší část členů těrlického týmu skolil bacil,  museli naši členové Hana Křesálková složit tým společně s mladými nadějnými závodnicemi z Klatov (Nováková Blanka, Kantová Natálie) a Tomáš Křesálek se zkušenými závodníky z MS Brna-střed (Tobiáš Pavel, Robin Komárek).

 

Takto složený tým žen po dvou vítězstvích a dvou druhých místech obsadil celkové první místo. Tým mužů s Tomášem Křesálkem si ve velké konkurenci odvezl cennou bramborovou medaili.

 

Organizátoři, také hodnotili výkony jednotlivců ze tří štafetových disciplín. Tomáš Křesálek v konkurenci 33 mužů získal výborné 2. místo. Na stejné příčce se v kategorii žen umístila Hana Křesálková.

 

 

Odkaz na foto:

http://fuficekk.rajce.idnes.cz/Sokolov

26.11.2014
Vyhledávání na stránce

Dálkové plavání 2018ConseqHavířovSME ČESKÁSki Wake Park TěrlickoTěrlicko
Na Zámostí 328, 735 43 Albrechtice u Českého Těšína
Tel.: 607 962 574, Mail: vzs@vzsterlicko.cz
IČ: 68898878
Bankovní spojení: 2800814992/2010
International life saving Vodní záchranná služba