Aktuální počasí
In-počasí

Odběr článků e-mailem

O pohár města Sokolova 2013

Sobota 16.11.2013 patřila 57 vodním záchranářům a záchranářkám z 8 místních skupin, kteří se setkali při 23. ročníku záchranářských závodů O pohár města Sokolova. Organizátoři z MS Sokolov připravili již tradičně přátelskou a pohodovou atmosféru během celého závodního dne.

1. Hana Nováková, 2. Kristýna Skopalová, 3. Zdeňka Řezáčová

Na programu byly disciplíny  3x(50+50) m plavání v šatech, 3x100 m plavání s barelem, 3x(50+50) m plavání s ABC, 100 m dopomoc plavci (most) a kardiopulmonální resuscitace.

Na startu byl také tříčlenný tým těrlických žen ve složení Hana Nováková, Kristýna Skopalová a Hana Křesálková a v konkurenci 7 týmů zvítězil ve všech čtyřech disciplínách a obsadil konečné první místo.

V jednotlivcích s přehledem zvítězila naše Hana Nováková, druhé místo patřilo také těrlické Kristýně Skopalové a Hana Křesálková se umístila na celkovém 6. místě.

Na start se také postavil Tomáš Křesálek, který v jednotlivcích dosáhl na hezké 8. místo a společně si s týmem Jablonce nad Nisou odnášel hodnotné ceny za celkové 3. místo.