Aktuální počasí
In-počasí

Odběr článků e-mailem

O pohár města Sokolova 2012

V sobotu 17. listopadu 2012 proběhl 22. ročník záchranářských závodů O pohár města Sokolova. Soutěžili tříčlenné týmy v pěti disciplínách včetně kardiopulmonální resuscitace.

Plavání s barelem

Na programu byly tyto disciplíny  3x(50+50) m plavání v šatech, 3x100 m plavání s barelem, 3x(50+50) m plavání s ABC, 100 m dopomoc plavci (most) a kardiopulmonální resuscitace.

Účastnilo se celkem 10 místních skupin z celé republiky. O pohár města Sokolova bojovalo 8 týmů žen a 13 mužských družstev.

Vzhledem k tomu, že se letos nekonalo Mistrovství republiky na volné vodě a čtyři z pěti disciplín se shodují s programem volné vody, mluvilo se o tomto závodě, jako o takovém malém mistrovství republiky dospělých.

Těrlické ženy ve složení Hana Nováková, Kristýna Skopalová a Hana Křesálková i přes diskvalifikaci v závěrečné disciplíně Plavání s ABC získaly konečné druhé místo. Soutěže se také účastnil těrlický Tomáš Křesálek, který společně s týmem Brna-střed obsadil druhou příčku.