Aktuální počasí
In-počasí

Odběr článků e-mailem

Blanenská 250ka 2014

Osmnáctý ročník Blanenské dvěstěpadesátky byl z pohledu těrlických záchranářů mimořádně úspěšný. Dvě zlaté dvě stříbrné a tři bronzové medaile, toto je bilance těrlických závodníků ze soboty 22.2.2014.

Dominance žen byla natolik přesvědčivá, že na stupně vítězů nepustili nikoho.

Zvítězila Hana Nováková druhé místo obsadila Kristýna Skopalová a třetí místo vybojovala drtivým finišem ve své rozplavbě Hana Křesálková.

V kategorii mužů s přehledem zvítězil Tomáš Křesálek a spravil si chuť po loňské bramborové příčce.

V juniorské kategorii obsadil Daniel Mik druhé a Adam Kudrna třetí místo. Medailové pozice ukazují že práce s mládeží v Těrlicku nabrala správný směr a že příští rok bude startovat větší počet juniorů.

Letošní novinka pořadatelů, štafetový závod smíšených družstev dala nový náboj závodům v Blansku. Při premiéře tohoto závodu obsadila štafeta Těrlicka třetí místo.