Přeložit do angličtiny Přeložit do němčiny Přeložit do polštiny

Aktuální počasí
In-počasí

Odběr článků e-mailem

Listopadové jedenáctidenní mistrovství světa ve vodním záchranném sportu RESCUE 2012 skončilo. Při účasti 40 národních týmů čeští zástupci obsadili celkové 30. místo. Náš dvanáctičlenný tým dosáhl na tři bodovaná umístění.

18.01.2013
logo Rescue 2012

Dne 7. listopadu začíná Mistrovství světa ve vodním záchranném sportu Rescue 2012 v Austrálii v Adelaide. Česká dvanáctičlenná reprezentace se zúčastní soutěže Národních týmů.

28.10.2012

Druhý závodní den se našim juniorům na mistrovství Evropy mimořádně dařilo. Medailového úspěchu dosáhl Aleš Berounský v disciplíně 100 m Záchrana modelu s ploutvemi a záchranným pásem.

19.08.2012
Logo MEj

Ve dnech 17. - 19.8.2012 bude na MEj ve vodním záchranném sportu ve Švédsku (Jönköping) reprezentovat Českou republiku 10 mladých vodních záchranářů do 18ti let. Česká republika bude obhajovat celkové loňské 10. místo.

13.08.2012
boj s chaluhami

Hanka Nováková jako finišmenka posledního úseku dostala štafetu přes kanál La Manche v čase 10:16h. Tímto časem byl překonán český rekord vytvořený štafetou mužů a jde také o druhý nejlepší čas ženské štafety na kanále v historii!

22.09.2011
ME Alicante

14. ročník  Mistrovství Evropy seniorů ve španělském Alicante provází medailové úspěchy české reprezentace.

18.09.2011
Hana Nováková

V termínu od 15. do 20. září 2011 se tým šesti brněnských žen pokusí zdolat štafetovým způsobem kanál La Manche. Jednou z šesti účastnic výpravy je také členka VZS Těrlicko Hana Nováková, studentka VUT v Brně. Čtyřnásobná držitelka mistrovského titulu v záchranářských závodech na volné vodě.

05.09.2011

Na třetím místě se umístila dvojice Mácha, Flaks v disciplíně Záchrana pomocí lana!

04.09.2011

V měsíci září se uskuteční Mistrovství Evropy juniorů i Mistrovství Evropy seniorů v záchranném sportu. Obě mistrovství s českou účastí.