Vodní záchranná služba International life saving
Přeložit do angličtiny Přeložit do němčiny Přeložit do polštiny




Aktuální počasí
In-počasí

Odběr článků e-mailem

O pohár města Havířova 2009

1. ročník závodu Českého poháru v dálkovém plavání

 

A/ VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

 

 
Pořadatel: VZS ČČK MS Těrlicko a Plavecký oddíl Slávia Havířov
Datum: Neděle 19. července 2009
Místo konání: Těrlická přehrada – stanice VZS Salvátor, obec Albrechtice,
okres Karviná, Loc: 49°46‘27.835»N, 18°30‘3.671»E
Termín přihlášek: Do 13. července 2009
Adresa přihlášek: siudaj@volny.cz
Ředitel závodu: Roman Mozga
Informace: Jan Siuda tel.: 607 962 574
Petr Urbánek tel.: 602 756 010
Hana Gospodaryková email:hancag@centrum.cz
Stravování: Na žádost je možno zajistit.
Ubytování: Spolu s přihláškou zašlete žádost o ubytování.
Pokoje ve stanici VZS, chatky (4 osoby), vlastní stany.
Cestovné: Hradí vysílající organizace. Ubytování a cestovné pozvaných
funkcionářů hradí pořadatel.



 

B/ TECHNICKÁ USTANOVENÍ

 

 
Disciplíny: žactvo 2,5 km dospělí 5 a 10 km
Kontrola dokladů: Stanice VZS Salvátor, Albrechtice
Okruh: 2 500 m pro všechny stanovené závody i kategorie
Startovné: žáci 50 Kč, dospělí 100 Kč
Časový pořad:
9.00–10.00 prezentace a porada rozhodčích a vedoucíchvýprav
10.00–10.25 popis tratě a kontrola startovních čísel
10.30 START na 10 km
10.45 START na 5 km
11.30 START na 2500 m žactva
15.00 vyhlášení výsledků závodů

Ceny: V jednotlivých kategoriích obdrží závodníci na 1.–3. místě
diplom a věcnou cenu. Vítězové obdrží pohár města Havířova.
Pro všechny medailisty je připraveno vodní lyžování za elektrickým vlekem.

Závěrečná ustanovení:
Pořadatel má právo změnit časový harmonogram pokud si to vyžádá aktuální situace, musí o tom informovat všechny přihlášené oddíly. Přihlašující oddíl ručí za zdravotní a technickou způsobilost svých plavců.

 

ČLÁNEK K ZÁVODŮM:

http://www.infoportaly.cz/karvinsko/havirov/1439-dalkove-plavani-na-terlicke-prehrade

 

 

Výsledky:

Závod na 2,5km muži:

  1. 0:36:15,0 - Flora Daniel (Tj Kr, stŽ)
  2. 0:42:22,0 - Kozubek Matěj (Boh, stŽ)
  3. 0:49:15,0 - Kysela Michal (KPSP, mlŽ)
  4. 0:49:27,0 - Knotek Jan (SCPAP, stŽ)
  5. 0:50:20,0 - Rucký Jakub (SCPAP, mlŽ)
  6. 1:00:36,0 - Červinka Dominik (KPSP, mlŽ)
  7. 1:04:32,0 - Dostál Petr (UnBr, M)

 

Závod na 2,5km ženy:

  1. 0:35:04,0 - Solská Adéla (KPSOP, stŽ)
  2. 0:41:08,0 - Nováková Renata (SCPAP, mlŽ)
  3. 0:42:24,0 - Kurková Lucie (PKVM, mlŽ)
  4. 0:46:35,0 - Galíčková Kristýna (SjBr, stŽ)
  5. 0:49:08,0 - Horská Kristýna (Boh, mlŽ)
  6. 0:49:17,0 - Rajtrová Marie (Boh, stŽ)
  7. 0:53:25,0 - Bukalová Simona (KPSP, mlŽ)

 

Závod na 5km muži:

  1. 1:11:57,0 - Krajíček Jan (SLOP M, M)
  2. 1:11:57,5 - Kalus Jiří (KPSP, mlD)
  3. 1:21:33,0 - Truhlář Jakub (SCPAP, mlD)
  4. 1:21:34,0 - Osadník Pavel (Tj Kr, M-C)
  5. 2:03:17,0 - Jungwirth Jakub (Boh, M)
  6. 2:31:11,0 - Kozubek Michal (Boh, M-C)
  7. 2:46:51,0 - Kandus Michal (Boh, M-D)

 

Závod na 5km ženy:

  1. 1:23:49,0 - Nováková Iveta (SCPAP, stD)
  2. 1:31:18,0 - Celbová Petra (SKNá, Ž)
  3. 1:40:39,0 - Tefelnerová Pavla (KPSP, mlD)
  4. 2:11:29,0 - Srbová Radmila (Boh, M-B)
  5. 2:16:39,0 - Kozubková Daniela (Boh, M-D)
  6. 2:20:54,0 - Kandusová Petra (Boh, M-D)
  7. 2:54:57,0 - Pospíšilová Radka (KLM, M-A)

 

Závod na 10km muži:

  1. 2:11:09,0 - Smolka Libor (Tj Kr, M)
  2. 2:18:36,0 - Štábl Jan (KPSP, stD)
  3. 2:20:51,0 - Říha Jakub (Tj Kr, mlD)
  4. 2:21:06,0 - Svatoň Karel (PKPří, M)
  5. 2:21:08,0 - Kučera Josef (Boh, dtD)
  6. 2:22:15,0 - Vilčko Adam (USKPra, M)
  7. 2:26:30,0 - Kašpařík Milan (SjBr, mlD)
  8. 2:27:30,0 - Mrůzek Michael (TjKr, M)
  9. 1:50:00,0* - Břenda Martin (Boh, M)
  10. 1:51:34,0* - Valášek Jiří (SKNá, mlD)
  11. 1:51:49,0* - Mrůzek Micheal (TjKr, M-D)
  12. 1:55:36,0* - Matěna Petr (SCPAP, M-E)
  13. 1:58:20,0* - Srb Pavel (Boh, M-A)
  14. 2:04:22,0* - Mruzek Alexander (UnBr, M-D)
  15. 2:06:33,0* - Tomášek Petr (Boh, M)
  16. 2:06:44,0* - Ehlich Jiří (TjKr, M)
  17. 2:17:31,0* - Kalhous Jiří (SCPAP, M-H)
  18. 2:23:00,0* - Kučera Vladimír (Boh, mlD)
  19. 2:23:08,0* - Jonáš Miroslav (TjKr, M-A)
  20. 1:47:18,0** - Srb Jan (Boh, M-B)
  21. 1:51:08,0** - Neuman Jiří (KLM, M-C)
  22. 1:53:10,0** - Goebel Adolf (SpaPre, M)
  23. 2:04:48,0** - Lichý Alexander (I PKO, M-E)
  24. 1:13:00,0*** - Flora Michal (TjKr, stD)

 

Závod na 10km byl ve 14:00 přerušen pro bouřku, závodnící kteří nedoplavali byli staženi do cíle motorovýmy čluny. Po konzultaci s delegátem závodu bylo uplatněno pravidlo OWS 16.17.3.:

 

Pořadí určeno dle klíče:

* - doplavší dle ukončeného 3.kola
** - další dle ukončeného 2.kola
*** - vzdali

 

Závod na 10km ženy:

  1. 1:47:42,0* - Okurková Magda (KPSP, stD)
  2. 1:51:46,0* - Nováková Hana (UnBr, Ž)
  3. 1:57:54,0* - Mrůzková Tereza (TjKr, stD)
  4. 2:00:54,0* - Skuhrová Tereza (Boh, mlD)
  5. 2:06:38,0* - Hegyiová Alena (UnBr, Ž)
  6. 2:06:42,0* - Giliková Helena (UnBr, M-C)
  7. 2:08:37,0* - Svobodová Nikola (KPSP, stD)
  8. 2:23:05,0* - Martínková Tereza (Boh, stD)
  9. 2:23:06,0* - Bukalová Petra (KPSP, stD)
  10. 1:47:20,0** - Skuhrová Kateřina (Boh, M-C)
  11. 1:50:20,0** - Lokajová Aneta (KPSP, mlD)
  12. 1:56:30,0** - Diatková Kristýna (KPSP, mlD)
  13. 2:04:08,0** - Čudanová Vlasta (LoBr, M-G)

 

Závod na 10km byl ve 14:00 přerušen pro bouřku, závodnící kteří nedoplavali byli staženi do cíle motorovýmy čluny. Po konzultaci s delegátem závodu bylo uplatněno pravidlo OWS 16.17.3.:

 

Pořadí určeno dle klíče:

* - doplavší dle ukončeného 3.kola
** - další dle ukončeného 2.kola
*** - vzdali

 

 

Seznam zúčastněných oddílů:

Boh - TJ Bohemians Praha
I PKO - I. plavecký klub otužilců Praha
KLM - Klub ledních medvědů Praha
KPSP - Kometa Brno
PKVM - Plavecký klub Vysoké Mýto
SCPAP - Sport Club Plavecký areál Pardubice
SjBr - Plavecký klub Slavoj Bruntál
SKNá - SK Výtahy Náchod
TjKr - TJ Krnov
UnBr - VSK - Universita Brno
USKPra - USK Praha
SpaPre - Spartak Přerov
SLOP M - Slezan Opava
KPSOP - Klub plaveckých sportů Opava
LoBr - Lokomotiva Brno
PKPří - Plavecký klub Příbram

 

20.07.2009
Vyhledávání na stránce

ConseqHavířovSME ČESKÁSki Wake Park TěrlickoTěrlicko
Na Zámostí 328, 735 43 Albrechtice u Českého Těšína
Tel.: 607 962 574, Mail: vzs@vzsterlicko.cz
IČ: 68898878
Bankovní spojení: 2800814992/2010
International life saving Vodní záchranná služba